ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
Podziękowanie za wsparcie przy zbiórce darów świątecznych dla bezdomnych zwierząt

W imieniu naszych schroniskowych podopieczynych serdecznie dziękujemy...

Dziękujemy wszystkim, którzy w okresie przedświątecznym (w czasie kiedy wszyscy staramy się pomóc innej istocie żywej i wesprzeć ją) odwiedzili nasze schronisko i ofiarowali mnóstwo darów dla naszych zwierzaków.
Dzieki Wam, ludziom o wielkim sercu nasze zwierzęta nie czują się bezdomne, zapomniane i opuszczone. Wiedzą, że LUDZIE o nich myslą i chcą by miały pełne brzuszki, a ich budy i legowiska były ciepłe i przytulne.
Dzięki państwu otrzymaliśmy dużo karmy dla psiaków i kociaków: suchej i w puszkach, a także rarytasy jakimi były kosteczki, mięsko i wędliny, które znikały w uśmiechniętych pyszczkach naszych podopiecznych. Dużo osób przyniosło: makaron, ryż, różne rodzaje kaszy i wypełniaczy, dzięki temu więcej psiaków ma szanse na ciepły, gotowany posiłek.
Otrzymalismy od darczyńców: smycze, obroże, kagańce, miski, koce oraz wiele innych bardzo potrzebnych rzeczy, które pomogą w opiece nad zwierzętami.
Dzięki Państwu dostalismy też leki, szczepionki i witaminy.
Za wszystkie dary jeszcze raz bardzo, bardzo goraco Państwu dziekujemy przy ogromnym aplauzie naszych czworonogów, które wtóruja nam ze swoim haiu hau i miau miau.


Mikołaj pod naszą schroniskową choinką zostawił jeszcze jeden cudowny prezent! Jest to umowa z firmą „Bestfeed” z siedzibą w Kraśniku. Firma będąc producentem karmy dla zwierząt zobowiązała się przekazywać raz w miesiącu naszym schroniskowym zwierzętom 50kg suchej karmy. Karma będzie dostarczana do końca 2009 roku. Pierwsze 50kg suchego jedzonka już trafiło do naszego schroniska !!


SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM !!!!!
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom