ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
O "Adopcjach" amstaffów

Wobec niezrozumiałych i przedziwnych akcji samozwańczych "miłośników" i "obrońców"

amstaffów uzurpujących sobie prawo "do zarządzania i dysponowania" tymi psami ,które trafiły do gminnego schroniska informujemy, że…Z dniem 17.08.2012, każda zainteresowana osoba wybiera sobie psa i rozmawia na jego temat z PRACOWNIKAMI!!! Schroniska. Wyrażenie chęci adopcji danego psa następuje poprzez napisanie podania które zostanie rozpatrzone w możliwie najszybszym terminie (podania bez pełnych danych osobowych nie będą brane pod uwagę) schronisko będzie informowało tylko osoby których podanie zostało pozytywnie rozpatrzone. Po pozytywnym rozpatrzeniu podania osoba taka, powinna stawić się w schronisku w celu dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności, po których staje się pełnoprawnym opiekunem psa. Formalności dopełnia się tylko i wyłącznie w schronisku w obecności osób upoważnionych do zawiązywania umów adopcyjnych. Wszystkie umowy zawarte w inny sposób są umowami nieważnymi.
Jakiekolwiek spotkania, posiedzenia i narady oferowane przez osoby które w żaden sposób nie są powiązane ze schroniskiem, a za takowe próbują uchodzić są zbędne i w żaden sposób nie wpływają na rozpatrzenie podania. Sprawy adopcyjne od początku do końca załatwiane są bez jakichkolwiek pośredników oraz wyłącznie na terenie placówki.
W ciągu najbliższych dni schronisko opracuje ankietę, która będzie podstawą rozpatrzenia wniosku o adopcje psa.
Ankieta ta będzie początkowo obowiązywała chętnych do adopcji psów zbliżonych do ras agresywnych, następnie po sukcesywnym wdrażaniu dotyczyć będzie ADOPCJI WSZYSTKICH PSÓW ZE SCHRONISKA.
Nie możemy pozwolić na to aby nasze zwierzęta trafiały w nieodpowiednie lub nieodpowiedzialne ręce. Działamy zgodnie z przesłaniem Ustawy o Ochronie Praw Zwierząt oraz Światowej Deklaracji Praw Zwierząt. Wszystkie działania mające na celu oczernianie placówki jak i jej pracowników są dziełem osób, którym z całą pewnością nie zależy na dobru zwierząt, sposób w jaki podejmują swoje działania pokazuje prawdziwe intencje tych osób.« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom