ARCHIWUM:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 
Darmowe szkolenie psów
„Posłuszeństwo na co dzień”
– druga edycja!


Po raz kolejny firma Zoodoradca ufundowała darmowe szkolenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt.

Darmowe szkolenie psów „Posłuszeństwo na co dzień” – druga edycja!
Po raz kolejny firma Zoodoradca ufundowała darmowe szkolenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt. Dzięki czemu bardzo duża część nowych opiekunów zwierząt będzie miała możliwość poznania sposobów porozumiewania się z psem.
Szkolenia przeznaczone są dla wszystkich psów, bez względu na wiek, płeć i rozmiar. Program obejmuje między innymi:

- naukę podstawowych komend (siad, waruj, zostań, nie rusz)

- naukę przywołania psa

- naukę chodzenia na luźnej smyczy i przy nodze

- wprowadzenie do psich sztuczek

- zabawy węchowe

- porady na temat rozwiązywania najczęstszych problemów z zachowaniem psa (ciągnięcie na smyczy, skakanie na ludzi, niszczenie, nadmierne szczekanie, nadpobudliwość, lękliwość, agresja)
Szkolenie ma na celu nauczyć psa zachowań, które będą niezbędne w nowym domu, właściciel z kolei pozna tajniki szkolenia psów, nauczy się porozumiewać ze swoim nowym domownikiem oraz dowie się, jak zapobiegać problemom z zachowaniem psa.
Szkolenia są prowadzone przez Zofię Gutsche – Ciechanowską, która jako treser psów i zoopsycholog specjalizuje się w pracy z psami adoptowanymi ze schronisk i fundacji adopcyjnych.
Organizator szkolenia:

Zoodoradca Zofia Gutsche – Ciechanowskatel. 505 833 922

Szkolenia odbywają się w soboty i niedziele na ulicy Pistacjowej 17 w Łodzi, szkolenie składa się z 8 spotkań, terminy rozpoczęcia:
27 kwietnia – ostatnie wolne miejsca! Do grup można również dołączyć po weekendzie majowym!

25 maja

22 czerwiec

20 lipca

31 sierpnia
Zapisy przyjmowane są mailowo i telefonicznie, do zgłoszenia wymagany jest nr. czipa adoptowanego psa. Na szkolenie przyjmowane będą również psy adoptowane przed 2013 rokiem po okazaniu umowy adopcyjnej.
Dziękujemy Pani Zofii za czas poświęcony naszym podopiecznym i pomoc oferowaną adoptującym. Mamy nadzieję, że i w tym roku szkolenia będą cieszyć się dużą popularnością i kolejne osoby zyskają wspaniałych czworonożnych członków rodziny.
« Powrót


Hosting naszej strony zapewnia Ogicom